Kłopoty tylko na początku

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 06.01.2021 18:44, PAN
W Tauron 1. Lidze rozpoczęła się runda rewanżowa. BBTS Bielsko-Biała. lider rozgrywek, bez kłopotu wygrał w Siedlcach
Bielszczanie obawiali się tego meczu, ponieważ rywal miał za sobą bardzo dobrą passę oraz dysponuje bardzo stabilnym składem. Potwirdził to pierwszy set, w którym goście osiągnęli znaczną przewagę, natomiast miejscowi doprowadzili do stanu 22-23. Po ataku Michała Makowskiego BBTS wygrał 25-23. W secie drugim wyrównana walka trwała do stanu 16-16, po czym lider nie dał szans rywalom. Trzeci set był już jednostronny, w pewnym momencie goście prowadzili 19-9. MVP wybrano Bartosza Cedzyńskiego.

SKP Siedlce - BBTS Bielsko-Biała 0-3 (23-25, 19-25, 15-25)

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.