Kobiece EURO w Bielsku-Białej?

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 25.11.2021 11:54,
Prezydent podpisał w tej sprawie deklarację.
Kobiece EURO w Bielsku-Białej?

Bielski ratusz informuje, że Istnieje duża szansa na to, że turniej finałowy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Kobiet w 2025 roku (UEFA Women's Euro 2025) odbędzie się w stolicy Podbeskidzia.

Deklarację w tej sprawie złożył prezesowi Polskiego Związku Piłki Nożnej Cezaremu Kuleszy prezydent Bielska-Białej Jarosław Klimaszewski.


W liście czytamy: W imieniu władz Bielska-Białej (potencjalnego Miasta Gospodarza / Stadionu), w pełni i bez jakichkolwiek ograniczeń deklaruję wolę ubiegania się o prawo organizacji Turnieju Finałowego Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Kobiet w 2025 roku, tj. meczów piłki nożnej oraz wszelkich imprez towarzyszących i wydarzeń związanych z ich przygotowaniem i organizacją.
Tym samym, z pełną odpowiedzialnością klasyfikuję ww. projekt jako kwestię szczególnego zainteresowania i dużej wagi dla Miasta Bielska-Białej zarówno w wymiarze lokalnym, jak i regionalnym.

Ponadto miasto Bielsko-Biała zobowiązuje się we współpracy z operatorem stadionu zadbać o wszystkie aspekty formalno-prawne oraz rozwiązać inne zagadnienia organizacyjne i infrastrukturalne.

źródło: UM Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›