Koszulki wręczał im prezydent

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 09.09.2019 20:00, PAN
Koszulki wręczał im prezydent

Na Rynku Starego Miasta w Bielsku-Białej odbyła się oficjalna prezentacja siatkarskiego zespołu BBTS Bielsko-Biała, który wkrótce zaczyna zmagania w pierwszej lidze i chce walczyć o awans do elity.


Prezentację uświetnił swoją obecnością prezydent miasta Bielska-Białej, pan Jarosław Klimaszewski, który wręczał koszulki wszystkim zawodnikom. Ten zespół został stworzony po to, by walczyć o najwyższe cele. Jestem przekonany, że zawodnicy, sztab szkoleniowy, a także pracownicy klubu dadzą z siebie wszystko, żeby awansować do Plusligi - mówił Mirosław Krysta, prezes BBTS Bielsko-Biała. Mam nadzieję, że nasza gra da Wam wiele radości i wspólnie będziemy przeżywać sportowe emocje w Hali pod Dębowcem - dodał Sergiej Kapelus, kapitan drużyny. Dziękuję Gminie Bielsko-Biała za otrzymywane wsparcie finansowe, zrobimy wszystko by nasze wspólne marzenie, jakim jest powrót do Plusligi, spełniło się - podsumował Paweł Gradowski, szkoleniowiec BBTS.

Tuż przed właściwą prezentacją prezydent Jarosław Klimaszewski i prezes Mirosław Krysta podziękowali za lata współpracy odchodzącemu na emeryturę prezesowi spółki ZIAD Bielsko-Biała Januszowi Kisielowi, wręczając okolicznościową statuetkę oraz koszulkę BBTS. Bielszczanie rywalizują także w towarzyskim turnieju Beskidy Cup, w którym ulegli MCKiS Jaworzno 2-3, pokonali VK Ostrava 3-0 i Slavię Svidnik 3-0.

źródło: BBTS Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›