Krikun poprowadził do zwycięstwa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.01.2020 10:40, PAN
Siatkarze pierwszoligowego BBTS Bielsko-Biała odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując Krispol Września 3-1.
Krikun poprowadził do zwycięstwa
Siatkarze pierwszoligowego BBTS Bielsko-Biała odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem pokonując Krispol Września 3-1. Jak na dłoni widać było, że bielszczanie odczuwają trudy pucharowego meczu z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Wprawdzie mistrzowie Polski wygrali wówczas 3-0, ale gracze BTS chcieli się pokazać i włożyli w mecz wiele sił. Tych zaczęło brakować już w pierwszym secie, w którym goście narzucili szybkie tempo i często prowadzili.W dramatycznej walce na przewagi zaimponował Oleg Krikun i BBTS objął prowadzenie. Fanów gospodarzy uspokoiła nieco druga parta, w której bielszczanie zagrali na swoim normalnym, czyli wysokim poziomie. Potem zaczęły się schody, goście wygrali seta i mecz rozpoczął się od nowa. Kierowani przez Krikuna gracze BBTS wygrali czwartego seta, zdobyli trzy punkty i awansowali na drugie miejsce w tabeli!

BBTS Bielsko-Biała - APP Krispol Września 3:1 (30:28, 25:18, 22:25, 25:16)
BBTS: Macionczyk (4), Żuk (14), Hunek (6), Krikun (26), Kapelus (1), Cedzyński (7) oraz Marek (libero) Makowski (13), Dorosz, Frąc (2), Popik.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›