Kup bilet o wartości sentymentalnej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 26.03.2020 11:54, PAN
Choć meczów piłkarskich nie ma Podbeskidzie Bielsko- Biała, lider I ligi, robi wiele, by zwrócić na siebie uwagę.
Kup bilet o wartości sentymentalnej

W czwartek 26 marca o godzinie 13:00 odbędzie się wideokonferencja TS Podbeskidzie znana pod hasłem #ZapytajPrezesa, ale jej uczestnikiem będzie nie tylko prezes Bogdan Kłys, ale również trener Krzysztof Brede oraz pomocnik Górali Rafał Figiel. Pytania można zadawać m.in w klubowych social media pod hasłem #ZapytajPrezesa.

Inicjatywa kibiców przyniosła skutek 262 wirtualne bilety zostały sprzedane na odwołany mecz Górali z Bruk-Bet Termalicą. 4 kwietnia Podbeskidzie miało zmierzyć się z Puszczą Niepołomice, ale ten mecz również nie dojdzie do skutku dlatego ponowiona zostaje akcja #WięcejNiżMecz, w której kibice znów mogą wspierać klub wykupując wirtualne bilety na odwołane spotkanie. Zakup biletu jest formą dobrowolnej pomocy dla klubu, nie uprawnia do wstępu na stadion, nie podlega wymianie, natomiast stanowi pamiątkę i jest dowodem zaangażowania w życie TS Podbeskidzie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›