Kup wirtualny bilet. Wesprzyj klub

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.03.2020 09:38, PAN
Kibice Podbeskidzia organizują ciekawą i nietypową akcję. Sprzedają wirtualne bilety na mecz z Termalicą Nieciecza, który miał się odbyć 21 marca.
W terminie tym na pewno jednak nie dojdzie do skutku.
Kup wirtualny bilet. Wesprzyj klub

Nie ma co ukrywać, że świat sportu mocno cierpi i ucierpi w znacznym stopniu z powodu sytuacji epidemicznej w kraju. Kluby najczęściej płacą pracownikom i piłkarzom 10 każdego miesiąca. W tym dniu w kwietniu większość z nich dostanie zapewne swoje pieniądze, przynajmniej większość. Ale co dalej? Nie ma meczów, nie ma biletów, wpływów z dnia meczowego, transmisji telewizyjnych. Piłkarze nie grają, nie mają możliwości wywalczenia premii za wynik sportowy. Jeśli zakaz gry obowiązywać będzie dłużej niektóre kluby staną na krawędzi bankructwa.

Podbeskidzie paradoksalnie jest w jednej z najlepszych sytuacji. Jeśli sezon zostanie zakończony, to Górale awansują do ekstraklasy i przynajmniej im nie powinno braknąć środków. Ale inni? Tym bardziej cenną akcję wspomagająca klub przygotowali kibice Podbeskidzia.To właśnie z inicjatywy sympatyków powstała możliwość wsparcia klubu poprzez zakup wirtualnego pamiątkowego biletu na odwołany mecz z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza.

Zakup biletu jest formą dobrowolnej pomocy dla klubu, nie uprawnia do wstępu na stadion, nie podlega wymianie, natomiast stanowi pamiątkę i jest dowodem zaangażowania w życie TS Podbeskidzie. Bilety dostępne są wyłącznie poprzez sprzedaż online, w trzech wersjach normalny, VIP Silver oraz VIP Gold (posiadacze tej kategorii dodatkowo otrzymają upominek z autografami zawodników - do odbioru po ustaniu zagrożenia epidemicznego). Sprzedaż potrwa do soboty 21.03 do godz. 18.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›