Lider pokonany przez bielski zespół

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 11.01.2020 22:10, PAN
Dwunaste zwycięstwo z rzędu odnieśli siatkarze pierwszoligowego BBTS Bielsko-Biała.

Bielszczanie pokonali na wyjeździe z lidera tabeli, Stal Nysa 3:2. MVP meczu wybrany został rozgrywający BBTS, Jarosław Macionczyk. Dla gospodarzy była to pierwsza porażka we własnej hali w lidze, dla BBTS dwunaste zwycięstwo z rzędu - łącznie z meczami pucharowymi. Mecz był dramatyczny i miał zacięty przebieg. Gospodarze za wszelką cenę starali się wygrać, by przerwać serię rywala. Trzeba przyznać, że byli tego blisko, bo w IV secie wygrali w pełni zasłużenie.

Kolejny raz siatkarze BBTS pokazali, że mają mocne nerwy i w tie-breaku pokazali klasę. Zdobyli dwa punkty, ale zyskali coś o wiele ważniejszego. Teraz w lidze musza się ich bać już wszyscy.

Stal Nysa - BBTS Bielsko-Biała 2:3 (27:25, 21:25, 22:25, 25:19, 12:15)