Lider ustawił w szeregu... wicelidera

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 27.11.2019 12:00, PAN
W hicie ekstraklasy futsali wicelider Constract Lubawa podejmował liderującego mistrza Polski Rekord Bielsko-Biała.
Lider ustawił w szeregu... wicelidera
Wielkie emocje trwały krótko, bardzo krótko, bowiem w 1 minucie Marek dał prowadzenie bielszczanom, natomiast po kwadransie było 0-3, a mecz zakończył się przygniatającym sukcesem Rekordu 9-0!

Należy zwrócić uwagę na dwa aspekty sprawy. Pierwszy, chyba najważniejszy, że Rekord wraca do mistrzowskiej formy i choć w Lubawie kontuzji doznało dwóch zawodników, to w żaden sposób nie odbiło się to na sportowej postawie zespołu. Jest i druga sprawa.

Constraktu, który przed meczem miał tyle samo punktów co Rekord nie wolno teraz wyśmiewać. W Lubawie oszalano na punkcie futsalu, mecz z bielską ekipą zapowiadany był z taką pieczołowitością, jakby do tego miasta przyjeżdżała Barcelona lub Bayern Monachium. Hala pękała w szwach, jasne kocowy wynik stanowił ogromny zawód, niemniej dla ligi jest ważne, aby takich ośrodków jak Lubawa, Zduńska Wola i Bielsko-Biała było jak najwięcej.

Constract Lubawa – Rekord Bielsko-Biała 0:9 (0:3)

Marek 1, 24, Popławski 15, 24, Bondar 14, Korpela 31, 39, Alex Viana 33, Surmiak 36.

Rekord: Iwanek (Burzej) – Popławski, Kubik, Budniak, Marek, Janovsky, Bondar, Alex Viana, Surmiak, Korpela, Biel, Gąsior, Dudek.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›