Marzenia o sukcesie trzeba odłożyć

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 26.05.2019 17:54, PAN
Marzenia o sukcesie trzeba odłożyć
W pierwszym barażowym meczu o awans do LOTTO Superligi tenisa stołowego mężczyzn BISTS Bielsko-Biała uległ Warcie Kostrzyń nad Odrą 2-8 i choć przed bielszczanami jeszcze wyjazdowy mecz na wyjeździe, to trudno przypuszczać, by odrobili w nim tak poważne straty.

BISTS to organizacja, która na Podbeskidziu organizuje szereg wydarzeń związanych z tą dyscypliną sportu. Dopięła swego, bo mecz był sportowym wydarzeniem, takim jakiego w tym mieście dawno nie było. Mecz zaczął się świetnie dla BISTS, bowiem na pierwszym stole wygrał swój mecz Jarosław Tomicki, lider bielskiego teamu. Potem jednak goście dominowali niepodzielnie i kolejny punkt gospodarzom udało się zdobyć, gdy losy zawodów zostały już rozstrzygnięte. Klasa błysnął grający trener Warty Jakub Perek, który zdobył komplet punktów. Pierwszego czerwca odbędzie się mecz rewanżowy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›