Miłe złego początki

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 01.10.2021 20:14, PAN
W meczu I ligi piłkarskiej Miedź Legnica pokonała Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-2
W 7 minucie Mikołajewski zagrał prostopadłą piłkę do Merebasvhiliego. Gruzin ściągnął na siebie dwóch obrońców i do wbiegającego Gacha, a ten precyzyjnym strzałem pokonał Lenarcika. Potem przewagę uzyskali miejscowi i choć goście mieli okazje, to wyszli na prowadzenie 2-1. W drugiej połowie gracze Podbeskidzia próbowali odrabiać straty, ale z każdą minutą musieli bardziej ryzykować. Skorzystali na tym miejscowi, którzy zdobyli dwa kolejne gole i Góralom pozostała jedynie bramka na otarcie łez.

Miedź Legnica - Podbeskidzie Bielsko-Biała 4-2 (2-1)
Garcia 29, Dominques 43, 82, Chuca 86 - Gach 7, Rodriquez 90.

Miedź: Lenarcik – Martinez, Dominguez (84 Zapolnik), Aurtenetxe, Tront, Stróżyński (62 Śliwa), Carolina, Mijusković, Garcia (84 Chuca), Lehaire (78 Bahaid), Makuch.

Podbeskidzie: Polaček – Kowalski-Haberek, Frelek (65 Bieroński), Janota, Merebashvili, Gach (80 Milasius), Roman (65 Bonifacio), Rodriguez, Gutowski, Mikołajewski (65 Wypych), Roginić (88 Polkowski).