Mistrz odrabia zaległości

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.12.2019 17:00, PAN
W zaległym meczu ekstraklasy futsalu Rekord Bielsko-Biała rozgromiła Gattę Zduńska Wola 8-1 i powiększył przewagę nad resztą stawki.
Mistrz odrabia zaległości
Mecz nie odbył się w pierwotnie ustalonym terminie z uwagi na grę ekipy z Podbeskidzia w Lidze Mistrzów.


Bardzo szybko było po meczu, choć Rekord i Gatta przyzwyczaiły, że między sobą rozstrzygały w ostatnich latach losy mistrzostwa kraju. Tym razem mistrzowie kraju błyskawicznie objęli prowadzenie 4-0 i było po meczu. Po dwie bramki dla Rekordu zdobyli Bondar i Kubik, trzy Marek a jedną Popławski.

Bielszczanie wystąpili w składzie: Burzej, Surmiak, Biel, Gąsior, Popławski, Budniak, Da Silveira Junior, Korpela, Iwanek, Bondar, Marek, Kubik, Janovsky, Nawrat.

Teraz uwaga Rekordu skupiać się będzie na mistrzostwach Polsku U-20 w futsalu, które od piątku do niedzieli odbywać się będą w Tychach. Rekord i BSF Bochnią są głównymi kandydatami do złota.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›