Mistrzowie Polski odrobili straty i są liderem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 05.01.2020 17:10, PAN
Wprawdzie w futsalowej ekstraklasie trwa przerwa w rogrywkach, ale mistrzowie Polski z Bielska-Białej wykorzystali ten czas, by odrobić zaległosci.
Mistrzowie Polski odrobili straty i są liderem
Wprawdzie w futsalowej ekstraklasie trwa przerwa w rogrywkach, ale mistrzowie Polski z Bielska-Białej wykorzystali ten czas, by odrobić zaległosci.Rekord wprawdzie stracił dwa punkty w Toruniu, niemniej i tak podopieczni Andrzeja Szłapy powiększyli przewagę nad resztą stawki.

Ci, którzy wybrali się na mecz na szcycie nie mogli narzekac. Było sporo emocji, padło sześć bramek, a zespół gospodarzy zagrał znakomity mecz, potwierdzając, że należy do ścisłej czołówki. Toruniania ojęli w tych zawodach prowadzenie. Na początku drugiej odsłony doprowadził Marek, ale miejscowi nie dali za wygraną, jeszcze raz wyszli na prowadzenie, a bardzo aktywny Mrówczyński z przedłużonego rzutu karnego zapewnił swej drużynie punkt.

FC KJ Toruń – Rekord Bielsko-Biała 3:3 (1:0)

Waszak 12, 33, Mrówczyński 38 - Marek 25, Popławski 33, Kubik 37.

Rekord: Nawrat – Popławski, Kubik, Budniak, Marek, Janovsky, Bondar, Alex Viana, Korpela, Surmiak, Biel, Gąsior, Iwanek, Burzej

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›