Mogło być trochę lepiej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 16.06.2019 20:02, PAN
Potworny upał, pełne trybuny, dwukrotny mistrz Polski pod drugiej stronie boiska - tak w skrócie wyglądało pierwsze barażowe spotkanie o awans do III ligi śląskiej między LKS Czaniec a Polonią Bytom. Padł remis 2-2, który bardziej sprzyja gościom w kontekście rewanżu. Dla LKS Czaniec nie wszystko jednak stracone.

W pierwszej połowie lepiej prezentowała się Polonia, ale po akcji Karcza i strzale Nazdryny prowadzenie objęli gospodarze. Radość pół tysięcznej grupy fanów LKS nie trwała długo, bowiem w 22 minucie do remisu doprowadził Borycki, a potem Polonia z wielu okazji wykorzystała jedną po strzale Budzika.

Po przerwie tempo gry spadło, LKS Postawił wszystko na jedną kartę i po strzale Karcza w 62 minucie był remis 2-2. Taki wynik utrzymał się do końca, choć gospodarze robili wszystko, by przed rewanżem mieć jakąś zaliczkę.