Na niego zawsze można liczyć

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 22.07.2019 07:00, PAN
Na niego zawsze można liczyć
- Burzowym i lekko deszczowym akcentem zakończyliśmy 20. Szybowcowe Mistrzostwa Europy w klasie 15m/ club /standard. Zdobyłem złoty medal w klasie 15m na polskim szybowcu Diana 2. Przewaga w punktach zaskoczyła nawet mnie. Oby zawsze było tak dobrze. Gratulacje dla Avionic - producenta Diany 2. Dziękuję serdecznie kolegom z ekipy za współpracę, naszym kierownikom za cierpliwe znoszenie zdenerwowanych zawodników i rzetelne śledzenie rozwoju pogody. Gratulacje należą się też Jankowi Młynarczykowi za trafne przewidywanie tego co nieprzewidywalne - czyli burzowej pogody w górach. I przede wszystkim gratulacje dla Łukasza Grabowskiego za wspaniałą współpracę w powietrzu - napisał na swoim profilu zawodnik Aeroklubu Bielsko-Bialskiego.

Dla piętnastokrotnego mistrza świata to kolejny tytuł w karierze, a dla nas Polaków dowód, że w przestworzach nie mamy sobie równych od wielu, wielu lat.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›