Na plaży w Żywcu? A czemu nie!

Region, Żywiec, Sport, Wiadomości, 03.08.2020 21:43, PAN
Na boiskach do siatkówki plażowej na os. 700a-lecia odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Miasta Żywca. W turnieju udział wzięły trzy drużyny żeńskie oraz jedenaście drużyn męskich.
Na plaży w Żywcu? A czemu nie!

Poziom turnieju okazał się naprawdę wysoki. Można było zobaczyć wspaniałe zagrywki, zarówno w spotkaniach panów jak i pań. Potwierdzeniem poziomu rozgrywek niech będzie fakt, że nawet przechodnie zatrzymywali się za ogrodzeniem i z podziwem przyglądali się meczom. Nagrody i puchary wręczył zwycięzcom Burmistrz Miasta Żywca Antonii Szlagor.

Wśród kobiet wygrały Julia Wincencik z Aleksandrą Stanclik przed Pauliną Wątrobą i Nicolą Szlamczyk oraz Patrycją Czulak i Aleksandrą Sową. Najlepszą męską dwójką byli Rafał Stemplewski z Piotrem Barciewiczem, którzy w pokonanym polu zostawili Macieja Gawrona i Tomasza Wójcika oraz Michała Jaworskiego z Marcinem Lasoniem.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›