Nie dla nich salony Ligi Mistrzów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 16.01.2021 18:07, PAN
W meczu 1/16 finału UEFA Ligi Mistrzów w futsalu mistrz Polski przegrał z mistrzem Rumunii i odpadł z rozgrywek
Rekord Bielsko-Biała nie miał jedynie wsparcia swoich fanów, ale był w szczytowej formie, a mimo to przegrał z United Galati 3-6 (2-2). Gwiazdą zawodów był Araujo, który wbił Rekordowi pięć bramek. W pierwszej połowie dawał mu odpór Artur Popławski, który znany jest z tego, że w europejskich pucharach gra wręcz wybornie. Po przerwie goście rozwiali marzenia mistrza Polski o grze w europejskiej elicie. Rekord systematycznie buduje swoją pozycję w europejskim futsalu i na pewno w przyszłości zagra z najlepszymi, bo kto puka, temu w końcu otworzą drzwi. Szkoda, że nie udało się teraz, bo bielszczanie zrobili wszystko, by być faworytem tego meczu. Ot, nie upilnowali jednego zawodnika, który rozegrał mecz życia.

Rekord Bielsko-Biała – United Galati 3:6 (2:2)

Popławski 10, 20, Biel 38 - Araujo 6, 11, 32, 35, 40, Ignat 36.

Rekord: Nawrat – Janovsky, Korpela, Alex Viana, Surmiak, Popławski, Biel, Budniak, Marek, Matheus, Twarkowski, Hutyra, Burzej, Mura