Nowak wzmacnia Górali

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 08.07.2019 18:21, PAN
Nowak wzmacnia Górali
Doświadczony ligowiec Tomasz Nowak został nowym zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Były gracz m.in. Zagłębia Sosnowiec, Górnika Łęczna i Korony Kielce podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia na kolejny sezon. Nowak zaimponował zwłaszcza rok temu, gdy był liderem Zagłębia Sosnowiec, które wywalczało wówczas awans do ekstraklasy. W Bielsku-Białej nie mieliby nic przeciwko, gdyby teraz pomógł Góralom w powrocie do futbolowej elity.

Nowak ma być liderem środka pola Podbeskidzia. Dobrze operuje piłkę, ma znakomite uderzenie z dystansu. Kibice pamiętają zapewne Dariusza Kołodzieja, to Nowak jest piłkarzem o podobnych parametrach, co były gracz krakowskiego Hutnika, z którym Górale awansowali po raz pierwszy do ekstraklasy.

Podbeskidzie wzmocniło się już w bramce, obronie i pomocy, teraz czas na angaż bramkostrzelnego napastnika, co jest koniecznością, jeśli myśli się o sportowych sukcesach.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›