Nowoczesna hala sportowa otwarta w Bielsku-Białej

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 23.02.2020 18:12,
Na terenie kampusu Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej oficjalnie otwarto nowoczesną halę sportową.
Nowoczesna hala sportowa otwarta w Bielsku-Białej

Budowa nowoczesnej hali na terenie Akademii Techniczno-Humanistycznej trwała od wakacji 2018 roku. Była współfinansowana ze środków Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, które przekazało na ten cel prawie 9,5 mln zł. Obiekt dysponuje boiskami do gry w siatkówkę i koszykówkę, a także futsalu i piłki ręcznej.

Hala to jeden z najnowocześniejszych obiektów na Podbeskidziu.

- Jest piękna, nowoczesna, energooszczędna, przyjazna studentom i zawodnikom. Jesteśmy z niej dumni. Jestem pewien, że przez długie lata będzie wizytówką Akademii. To niezwykle istotne dla mnie, jako rektora, że studenci mogą cieszyć się z tak doskonałych warunków podczas zajęć sportowych – mówił podczas otwarcia Rektor Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej.


źródło: ATH

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›