Nowy obrońca w Podbeskdziu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.06.2021 08:51, PAN
Szymon Stasik został nowym zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała.
Nowy obrońca w Podbeskdziu

Szymon Stasik swoje pierwsze piłkarskie kroki stawiał w Strzelcu Frysztak. Oprócz Strzelca miał okazję grać w innych juniorskich zespołach - Stali Mielec i AP Profi Zielonki, gdzie futbolu uczył go były kadrowicz Andrzej Niedzielan.

Przygodę z seniorską piłką zaczął od wypożyczenia do trzecioligowego Piasta Żmigród, gdzie w 30 spotkaniach zdobył jedną bramkę, a już sezon później wrócił do Stali Mielec i w sezonie, w którym wywalczony został awans do Ekstraklasy, Stasik wystąpił w 28 meczach, również zdobywając jednego gola. W ostatnich rozgrywkach Ekstraklasy zaliczył 4 występy w Ekstraklasie w barwach Stali Mielec. Z Podbeskidziem podpisał dwuletni kontrakt z opcją przedłużenia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›