Nowy trener i bramkarka Mitechu

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 07.07.2019 17:00, PAN
Nowy trener i bramkarka Mitechu
Ewelina Prokop przestała pełnić obowiązki trenerki Mitechu Żywiec po spadku tej drużyny z żeńskiej ekstraklasy piłkarskiej do I ligi.

Nowym szkoleniowcem został Piotr Kot, który jako piłkarz grał m.in. w Motorze Lublin, a z dziewczętami pracował w Szkole Mistrzostwa Sportowego Niemce. Jest szkoleniowcem legitymującym się licencją UEFA B.

Mitech ma dysponować budżetem zbliżonym do tego, który był do dyspozycji do tej pory, staje się więc najpoważniejszym kandydatem do zwycięstwa w południowej grupie I ligi, gdzie gra także m.in. Rekord Bielsko-Biała. Nową bramkarką zespołu została Katarzyna Siejka, która występowała w Polonii Poznań.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›