Oby tak było w lidze

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 13.09.2020 14:50, PAN
Już w piątek rozpocznie się nowy sezon w siatkarskiej ekstraklasie kobiet.
Oby tak było w lidze
BKS Stal Bielsko-Biała w ostatnim meczu kontrolnym pokonał Volley Wrocław 3-1.Pierwszego seta wygrały rywalki, potem dominowały bielszczanki. Największą zdobycz punktową osiągnęła w tym meczu Andrea Kossanyiova, która zdobyła 22 punkty (w tym 3 bloki). Świetnie zagrała też Weronika Szlagowska (16 punktów) oraz Gabriela Orvosova (13 punktów). Dwucyfrowym wynikiem punktowym (10) może pochwalić się też Martyna Świrad. W piątek BKS czeka wyjazdowy mecz z ŁKS Commercecon Łódź.

Trudno powiedzieć, na jaki wynik może liczyć odmłodzona i całkowicie przemeblowana bielska ekipa. Drużynę budowaną w oparciu o realne możliwości finansowe, realizując jednocześnie sprawdzony model, w którym w BKS ogrywają się młode zawodniczki, które następnie zasilają bogatsze kluby i grają z powodzeniem w reprezentacji.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›