Od soboty otwarte będą bielskie place zabaw i siłownie plenerowe

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 04.06.2020 19:06, fot. Wydział Prasowy UMBB
Od soboty 6 czerwca dzieci, młodzież i dorośli będą mogli korzystać z obiektów rekreacyjnych: placów zabaw, siłowni zewnętrznych, boisk sportowych, stref do ćwiczeń kalistenicznych i skateparków.
Od soboty otwarte będą bielskie place zabaw i siłownie plenerowe

4 czerwca rozpoczęła się dezynfekcja placów zabaw, siłowni zewnętrznych, boisk sportowych, stref do ćwiczeń kalistenicznych i skateparków w Bielsku-Białej.

Obiekty otwarte zostaną 6 czerwca.

- Ze względu na brak wytycznych Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego, określających dokładne zasady reżimu sanitarnego, w którym obiekty te mogą funkcjonować, zalecamy przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa, w tym zachowania dystansu społecznego, dezynfekowania rąk i w razie potrzeby zakrywaniu ust i nosa. Po opublikowaniu wytycznych w zakresie wymogów sanitarnych na terenie obiektów rekreacyjnych, zostaną one niezwłocznie wprowadzone przez Urząd Miejski - informuje bielski ratusz.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›