ONR ma żal do władz klubu Podbeskidzie

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 02.03.2020 12:00, foto: kierunki.info.pl
Frekwencja na meczu byłaby lepsza?
ONR ma żal do władz klubu Podbeskidzie

1 niedzielę (1.03) w Bielsku-Białej przeszedł IX marsz Żołnierzy Wyklętych. Wydarzenie rozpoczęło się tradycyjną Mszą Świętą w intencji Żołnierzy Wyklętych, o godzinie 15:00 w Kościele Świętej Trójcy w Bielsku-Białej. O godzinie 16:00 rozpoczął się Marsz Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Marsz wyruszył w kierunku pl. Bolesława Chrobrego.

Na miejscu przedstawicielka Młodzieży Wszechpolskiej kol. Dominika odczytała wiersz Zbigniewa Herberta pt. „Wilki”. Kol. Piotr z Obozu Narodowo-Radykalnego powiedział natomiast kilka słów na temat działalności oddziału Henryka Flamego „Bartka”. W tym czasie reprezentacje złożyły kwiaty pod tablicą przy ulicy Stojałowskiego.

Następnie weszliśmy w ulicę Krasińskiego, aby zatrzymać się przy tablicy upamiętniającej torturowanych więźniów. Tam kol. Adrianna Gąsiorek z Obozu Narodowo-Radykalnego wygłosiła kolejny wiersz Zbigniewa Herberta pt. „Przesłanie Pana Cogito”.

Czytamy na blogu kierunki.info.pl

Marsz zakończył się w parku im. Juliusza Słowackiego odśpiewaniem Hymnu Narodowego.

Organizatorzy marszu mają żal do władz klubu Podbeskidzie, które pierwszy mecz rundy wiosennej wyznaczyły na godzinę 15:00. Mimo dużo wcześniejszych zapowiedzi przez organizatorów marszu.

Frekwencja na marszu, zdaniem organizatorów była niska właśnie przez wyznaczoną godzinę meczu.

Zobacz także: Podbeskidzie zaczęło w imponującym stylu

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›