Orzeł walczy do końca

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 06.06.2021 19:33, PAN
Przedostatnią serię spotkań mają za sobą piłkarze w drugiej grupie śląskiej IV ligi
Orzeł walczy do końca
Odra Wodzisław sukces zapewniła sobie dwa tygodnie temu, ale przed zespołem jeszcze barażowy dwumecz z mistrzem grupy pierwszej. Odra zapisała na koncie kolejne zwycięstwo, ale nie bez obaw czeka na najważniejsze dwa mecze sezonu.

Orzeł Łękawica zadziwiał jesienią, ale tracąc na rzecz Rekordu najlepszego napastnika wiosną głównie tracił punkty. Derby z Drzewiarzem Jasienica były ostatnią szansą, by wydostać się z zagrożonej spadkiem strefy. Po strzałach Osmałka i Hałata zespół z powiatu żywieckiego prowadził 2-0, ale na pół godziny przed końcem goście zdobyli kontaktowego gola (Ślosarczyk). W nerwowej końcówce Orłowi udało się utrzymać przewagę i być może status czwartoligowca. W Przyszowicach grała rezerwa Podbeskidzia, w której wystąpili niemal wyłącznie juniorzy. Gospodarze objęli prowadzenie, ale po golu Drabika Podbeskidzie II wywalczyło punkt. Nie udało się natomiast GKS Radziechowy Wieprz, który poniósł sromotną klęskę w Tychach 1-5. MRKS Czechowice-Dziedzice rozbił Kuźnię Ustroń 5-0 (bramki: Czernek 2, Jonkisz, Adamiec, Wrana). Wiele wyjaśni się po ostatniej kolejce za tydzień, a ostatniego spadkowicza poznamy ewentualnie, gdy Odra nie awansuje do III ligi.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›