Parking przy Plaży Miejskiej nad Jeziorem Żywieckim!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 13.08.2020 13:50, INFORMACJA PRASOWA
Już w najbliższy weekend zostanie uruchomiony parking dla mieszkańców i turystów przyjeżdżających na Plażę Miejską, znajdującą się w Żywcu przy ul. Lasek św. Wita. Do tej pory parkowanie tam, zwłaszcza w weekendy wywoływało mnóstwo negatywnych emocji i sporów.
Parking przy Plaży Miejskiej nad Jeziorem Żywieckim!

Dzięki porozumieniu z prywatnym właścicielem oddajemy miejsca postojowe dla wielu samochodów. Myślę, że każdy chcący korzystać z Plaży Miejskiej znajdzie tam miejsce dla swojego samochodu. To olbrzymi teren – mówi burmistrz Antoni Szlagor.

Jednocześnie przestrzega, że od tej pory częstsze będą kontrole nielegalnego parkowania.

Na tym terenie obowiązuje znak Strefa Zamieszkania, a z niego wprost wynika, że można parkować jedynie w wyznaczonych do tego miejscach. Służby porządkowe będą teraz konsekwentnie egzekwować ten znak. Nie będzie już tłumaczenia, że nie było gdzie zostawić auta – dodaje burmistrz Szlagor.

Samochód będzie można parkować bezpłatnie.Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›