Pewnie sięgnęli po komplet punktów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 14.03.2021 08:38, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała bez kłopotów poradzili sobie w Sulęcinie
Pewnie sięgnęli po komplet punktów

Gospodarze nie zamierzali ułatwiać rywalowi zadania i dzięki temu zyskało widowisko. W pierwszej partii długo utrzymywał się remis. Gdy na tablicy widniał wynik 20-20, do pracy wzięli się gracze BBTS, a zwycięski punkt uzyskał niezwodny pod siatka Krikun. Podobny przebieg miała druga partia, zaczęło się od prowadzenia gości, potem był remis 11-11, w końcu graczom BBTS udało się "odjechać" na bezpieczną przewagę i objąć prowadzenie w meczu 2-0. Dla Olimpii stało się jasne, że muszą postawić wszystko na jedną kartę, by odwrócić losy rywalizacji. Skończyło się dramatyczna walką na przewagi i znów w decydujących momentach górę wzięło doświadczenie Sieka, Krikuna i Piotrowskiego. Ten ostatni wybrany został MVP meczu.


Olimpia Sulęcin - BBTS Bielsko-Biała 0-3 (23-25, 18-25, 26-28)

BBTS: Macionczyk, Piotrowski (19), Cedzyński (2), Krikun (16), Vicentin (12), Siek (8) oraz Jaglarski (libero) Gryc, Oniszk, Kapelus.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›