Podbeskidzie Bielsko-Biała ma nowego trenera

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 27.04.2022 12:55, fot. Szymon Jaszczurowski/Podbeskidzie Bielsko-Bia
Nastąpiła zmiana na stanowisku trenera pierwszoligowej drużyny TS Podbeskidzie.
Podbeskidzie Bielsko-Biała ma nowego trenera

Aktualnie Podbeskidzie z dorobkiem 38 pkt zajmuje 10 miejsce w I lidze. Słabe wyniki mają swoje przełożenie na decyzje personalne. 26 kwietnia nowym szkoleniowcem Górali został Mirosław Smyła.

W komunikacie zarządu bielskiego klubu czytamy:

Drodzy kibice, szanowni państwo,

z powodu niesatysfakcjonujących wyników, z żalem podjęliśmy decyzję o konieczności poszukania nowych rozwiązań szkoleniowych. Z tego powodu kontrakty głównych trenerów Piotra Jawnego i Marcina Dymkowskiego, a także trenera bramkarzy Tomasza Hryńczuka zostały dziś rozwiązane za porozumieniem stron.

Dziękujemy za wspólny wysiłek włożony w odbudowywanie sportowej marki Podbeskidzia oraz za tych kilka ekscytujących momentów, jakich doświadczyliśmy w tym sezonie. Życząc odchodzącym trenerom powodzenia w dalszej pracy, wyrażamy głębokie przekonanie, że wszystko, co najlepsze w tej trudnej karierze jest jeszcze przed nimi.
Informację o tym, kto dokończy sezon u steru drużyny podamy wkrótce.

Zarząd TS Podbeskidzie.

Nowym trener TS Podbeskidzie został Mirosław Smyła, mający za sobą pracę m.in. w Koronie Kielce, którą ostatnio prowadził w Ekstraklasie, oraz w Wigrach Suwałki. Wcześniej związany był z Odrą Opole, Zagłębiem Sosnowiec, Rozwojem Katowice i GKS-em Tychy.

Z Podbeskidziem trener Smyła podpisał kontrakt do końca obecnych rozgrywek, z opcją przedłużenia o jeden sezon.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›