Podbeskidzie wciąż bez zwycięstwa

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 17.08.2021 22:16, PAN
Podbeskidzie Bielsko-Biała walczyło z GKS Tychy o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Bez powodzenia
Podbeskidzie wciąż bez zwycięstwa
Przed meczem ogłoszono transfer Michała Janoty i słusznie, bo Podbeskidziu brak zawodnika, który potrafi dobrze rozegrać piłkę. Goście byli bliżsi odniesienia zwycięstwa. Już na wstępie Jarosz uderzył piłkę tak, że Polacek miał kłopoty z jej złapaniem. Potem była bramka dla gości, jej autorem był Nedić, ale sędzia po obejrzeniu powtórki podtrzymał decyzję, że zawodnik GKS był na spalonym. W 85 minucie główkował Żytek, ale piłka nieznacznie minęła bramkę Podbeskidzia. Gospodarze stworzyli bramkową okazję w doliczonym czasie gry. To zbyt mało, by liczyć na zwycięstwo, ale należy wierzyć, że w olejnych meczach Górale zagrają skuteczniej i lepiej.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - GKS Tychy 0-0
Podbeskidzie: Polacek – Kowalski-Habarek, Frelek, Biliński, Gach (88 Milasius), Goku (89 Wełniak), Scalet, Rodriguez, Gutowski, Mikołajewski, Roginić (64 Merebashvili).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›