Podbeskidzie wygrało i jest wiceliderem, dla policji to był mecz podwyższonego ryzyka [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Sport, Na sygnale, Wiadomości, 19.09.2019 11:21,
Podbeskidzie wygrało i jest wiceliderem, dla policji to był mecz podwyższonego ryzyka [FOTO]
W środę (18.09) wieczorem rozegrany został zaległy pierwszoligowy mecz pomiędzy Podbeskidzkim Bielsko Białą a Miedzią Legnica. Bielszczanie wygrali 2-1 i wskoczyli na fotel wicelidera I ligi.Dla bielskiej policji to był mecz "podwyższonego ryzyka". Nad bezpieczeństwem kibiców czuwali policjanci z Bielska-Białej wspierani przez mundurowych z pododdziału prewencji w Wapienicy. W związku z tym, że był to mecz podwyższonego ryzyka wdrożone zostały szczególne środki ostrożności nie tylko wokół stadionu, ale w całym mieście. Policjanci współpracowali ze strażą pożarną, strażnikami miejskimi oraz służbami ochrony. Zabezpieczeniem dowodził I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariusz Zajda wraz z Dowódcą Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej mł. insp. Dariuszem Fajferkiem.

- W trakcie meczu oraz po jego zakończeniu nie doszło do żadnych zdarzeń nadzwyczajnych. Zwyciężyły zasady fair-play i kibicowania w zdrowym, sportowym duchu - informuje bielska policja.

foto: KMP Bielsko-Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›