Podbeskidzie wygrywa drugi z rzędu mecz i ucieka ze strefy spadkowej

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 07.02.2021 18:40,
Bohaterem meczu został Kamil Biliński.
Po sensacyjnym zwycięstwie 1-0 z Legią Warszawa przed tygodniem, w niedzielę (7.02) bielszczanie pokonali 2-1 Górnika Zabrze, a mogło być jeszcze lepiej ponieważ w 78 minucie Kamil Biliński (Podbeskidzie Bielsko-Biała) nie wykorzystał rzutu karnego.

Ten sam zawodnik nie pomylił się w 79 minucie, kiedy wyrównał wynik meczu na 1-1, a decydującego gola strzelił w 90 minucie.

Dzięki temu zwycięstwo bielszczanie uciekli z ostatniego na przedostatnie miejsce w tabeli, mając 15 pkt.

Podbeskidzie Bialsko-Biała - Górnik Zabrze 2-1 (0-1)