Pokonali faworyta rozgrywek

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 09.10.2021 08:46, PAN
W pierwszym meczu przed własną publicznością w nowym sezonie siatkarze BBTS Bielsko-Biała odnieśli zwycięstwo
Pokonali faworyta rozgrywek
Gospodarze bardzo chcieli wygrać przed własną publicznością, bo zespół został solidnie odmieniony, niedawno udało się zażegnać konflikt dotyczący nowego logo. Jednym słowem zwycięstwo z Gwardią Wrocław było nader pożądane. Tymczasem już pierwszy set pokazał, że gładko nie będzie. Po początkowym prowadzeniu BBTS przewagę uzyskali goście, których do boju prowadził były kadrowicz Grzegorz Bociek. Gospodarze prowadzili jeszcze 18-15, ale potem rywal odrobił straty i wygrała dramatyczną partię 35-33! W zespole BBTS szalał Paweł Gryc, którego blok przesądził o wygranej w drugim i trzecim secie. Potem zasługi młodego zawodnika BBTS zostaną nagrodzone mianem MVP meczu. Goście nie poddawali się, ale czwarta partię zaczęli fatalnie, od 0-4 i musieli gonić wynik. Gwardia doprowadziła do remisu 21-21 i zaczęły się ogromne emocje. W końcu silny atak Pietroczuka zapewnił trzy punity BBTS.

BBTS Bielsko-Biała - Gwardia Wrocław 3-1 (33-35, 25-22, 26-24, 30-28)
BBTS: Macionczyk (2), Gryc (28), Pietruczuk (14), Piotrowski (14), Cedzyński (4), Siek (7), Ledwoń (libero) oraz Fijałek (libero), Hanes (4), Kapelus, Gil i Hunek (7).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›