Powrót Mikołajewskiego

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 07.07.2021 08:25, PAN
Daniel Mikołajewski wraca do pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała
Powrót Mikołajewskiego

Mikołajewski w sezonie 2016/2017, po bardzo udanej, debiutanckiej rundzie, wzbudził spore zainteresowanie na rynku transferowym. Wtedy wyścig po zdolnego nastolatka wygrała Lechia Gdańsk, a po podpisaniu kontraktu oddała zawodnika na wypożyczenie. Po zebranym doświadczeniu w GKS-ie Tychy i Stomilu Olsztyn, w 2020 roku Mikołajewski odszedł z Lechii i trafił pod skrzydła trenera Marka Papszuna w Rakowie Częstochowa. To tam zadebiutował w Ekstraklasie, w której wystąpił 11 razy.

Mikołajewski w Podbeskidziu będzie występował przez najbliższy rok na zasadzie wypożyczenia z częstochowskiego klubu, ale w umowie pomiędzy klubami została zachowana możliwość transferu definitywnego po upływie okresu wypożyczenia.

Daniel jest zawodnikiem o uniwersalnych umiejętnościach: z Bielska-Białej wyjeżdżał jako środkowy defensywny pomocnik, w Rakowie z powodzeniem występował jako stoper, w ustawieniu z trójką środkowych obrońców.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›