reklama

Powrót MMA do Bielska. Gala odbędzie się pod Dębowcem

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 29.05.2021 12:00, PG
Sprawdźcie, kto zawalczy.
Powrót MMA do Bielska. Gala odbędzie się pod Dębowcem

26 czerwca w hali pod Dębowcem odbędzie się prestiżowa gala sportów walki federacji Celtic Gladiator. Kibice po raz pierwszy od wielu miesięcy będą mogli zobaczyć na żywo zawodników w akcji.

Premierowa edycja walk MMA w bielskiej hali pod Dębowcem odbyła się latem 2019 roku. Gala spotkała się wówczas z dużym zainteresowaniem publiczności, a blisko 1,5 tys. kibiców zasiadło na trybunach, by dopingować fighterów.

Możliwość zaprezentowania się przed tak liczną publiką wspierającą nas była fajnym przeżyciem – zgodnie twierdzili reprezentanci Daas Berserkers Team Bielsko-Biała.

Wydarzenie zostało zaplanowane również na kolejny rok 2020, lecz na przeszkodzie w jego przeprowadzeniu stanęła pandemia. Teraz święto sportów walki powróci do Bielska-Białej w sobotę, 26 czerwca. W kwestii organizacji gali federacja zawarła stosowne porozumienie z miastem, to oznacza, że Celtic Gladiator w odsłonie nr 29. zagości pod Dębowcem.

Kartę walk mamy w znacznym stopniu już skompletowaną. Podstawą było to, aby zapewnić kibicom jak największą dawkę emocji i rywalizacji na wysokim poziomie. Systematycznie będziemy ogłaszać kolejne nazwiska zawodników, którzy powalczą na czerwcowej gali – mówi prezes federacji Celtic Gladiator Albert Jarzębak.

Wiadomo już, że ponownie pojedynki stoczą u siebie reprezentanci wspomnianego bielskiego klubu - Daas Berserkers Team Bielsko-Biała – Paweł Szumlas, Remigiusz Rzemieniewski, Gabriel Goch, Adrian Grzelak i Radosław Tarnawa. W Bielsku-Białej powalczą również m.in. fighterzy Arrachion Olsztyn i Silesian Katowice.

źródło: UM Bielsko - Biała

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›