Pozostali w grze o trzy miliony i europejskie puchary

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 25.09.2019 20:05, PAN
Pozostali w grze o trzy miliony i europejskie puchary

We wtorek i w środę rozegrane zostały mecze 1/32 finału Totolotek Pucharu Polski. Zwycięzca oprócz chwały i prawa gry w europejskich pucharach otrzyma także niebagatelną nagrodę o PZPN - trzy miliony złotych (zwycięzca kobiecego finału - milion). W praktyce odbywa się to tak, że odpadający otrzymuje gratyfikację, a wygrany zostaje w grze o tytuł .

Od razu rozgrywki PP stały się emocjonujące, czego dowodem mecz w Bielsku-Białej, gdzie Rekord wyeliminował Cocnordię Elbląg po golu w 92 minucie.Tak daleko w rozgrywkach Totolotek Pucharu Polski biało-zieloni jeszcze nie dotarli, wynik jest historyczny. A teraz? W Cygańskim Lesie czekają na klub z ekstraklasy. Derbów z Podbeskidziem nie będzie, bo zespół ten przegrał z Pogonią Siedlce 0-1.

Rekord Bielsko-Biała - Cocnordia Elbląg 2-1 (0-0)
Szymański 55, Żołna 92 - Kareta (samobójczy).
Rekord: Żerdka – Gaudyn, Rucki, Kareta, Caputa, Żołna, Szymański, Czaicki, Czernek (70. Wyroba), Sobik (79. Waliczek), Kozina (73. Wróbel).

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›