Pozyskali doświadczone zawodniczki

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 05.06.2019 08:00, PAN
Pozyskali doświadczone zawodniczki

Pavla Smidova i Andrea Kossanyiova zostały nowymi siatkarkami BKS Profi Credit Bielsko-Biała. Dwie doświadczone siatkarki pochodzą z Czech, ale zdążyły już zagrać w polskiej lidze, Smidova w Budowlanych Łódź, a jej koleżanka z Impelu Wrocław.

- Andrea to zawodniczka, z którą rozmawialiśmy już przed rokiem, ale wówczas nie udało się sprowadzić jej do Bielska-Białej. Cieszę się bardzo, że w tym roku sztuka ta nam się powiodła i Andrea będzie reprezentować nasz klub. To silna i waleczna przyjmująca, która świetnie radzi sobie zarówno w ataku, jak i w przyjęciu. W niedawnym meczu Złotej Ligi Europejskiej ze Słowacją zdobyła aż 28 punktów! Świetnie dogaduje się z naszą nową rozgrywającą Pavlą Šmídovą, z którą gra w reprezentacji, a prywatnie się przyjaźni - mówi Jacek Zięba członek zarządu BKS.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›