Prezentacja i mecz z jubilatem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 21.07.2021 11:20, PAN

Na tydzień przed startem Fortuna 1 Ligi Podbeskidzie, w ostatnim meczu sparingowym, zmierzy się z Garbarnią Kraków, a mecz poprzedzi prezentacja nowych zawodników Górali.


Prezentacja i mecz z jubilatem

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17, kwadrans wcześniej nowi zawodnicy Podbeskidzia odbiorą swoje koszulki i zostaną oficjalnie zaprezentowani w czerwono-biało-niebieskich barwach! Mecz oraz prezentacja odbędą się z udziałem kibiców!

Bezpłatny wstęp udostępniony zostanie pierwszym 999 osobom, która stawią się na stadionie. Dostępna będzie wyłącznie Trybuna Zachodnia: z wejściem od strony ul. Żywieckiej (brama nr 1) oraz z wejściem od ul. Rychlińskiego (brama nr 9). Otwarcie bram nastąpi o godzinie 15:30. Rywalem Podbeskidzia będzie Garbarnia Kraków, klub obchodzący w tym roku jubileusz 100-lecia istnienia.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›