Pryskają marzenia o awansie

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 03.06.2019 07:00, PAN
Pryskają marzenia o awansie
Na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek w kobiecej ekstraklasie i I lidze piłkarskiej wiadomo, że na najwyższym szczeble rozgrywkowym nie będzie w kolejnym sezonie klubu z naszego regionu.

W ekstraklasie Mitech Żywiec pokonał wprawdzie AZS Biała Podlaska 4-2, ale wobec wygranej AZS Wrocław 1-0 z Posnanią pożegnał się z elitą. Rekord Bielsko-Biała miał szanse na wygranie rozgrywek I ligi, ale tylko pod warunkiem wygrania obu ostatnich spotkań. Tymczasem podopieczne Marcina Trzebuniaka zremisowały na wyjeździe 2-2 ze Sportową Czwórką Radom i awans uzyskają Resovia lub Rolnik Głogówek.

Ciekawostką meczu w Radomiu jest fakt, że wszystkie gole zdobywały piłkarki...Rekordu, które wbiły sobie dwa samobójcze gole.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

pełne wyniki i terminarz ›