Przebudzenie Czańca, Unia wciąż liderem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 20.09.2020 10:52, PAN
W kolejnej serii spotkań śląskiej IV ligi, grupy II nie brakowało emocji i bramek
W LKS Czaniec trwa trudny czas przebudowy. Zespół przegrywał mecze w lidze, w miniona środę odpadł z rozgrywek Pucharu Polski z niżej notowanym rywalem.
Na szczęście dla niedawnego trzecioligowca podniósł się on z kolan w Przyszowicach iw wygrał zdecydowanie starcie z beniaminkiem 3-0. Do przerwy utrzymywał się bezbramkowy rezultat, potem gole Felscha, Ilyi i samobójcze trafienie gracza Jedności przesądziły sprawę.

Trudno być ostatnio piłkarzem MRKS Czechowice-Dziedzice. Gdy zbliża się koniec meczu graczom z tego miasta miękną nogi. Ostatnio stracili bramkę w doliczonym czasie gry, w minioną sobotę prowadzili 2-0 z liderem Unią Księżenice po golach Wrany i Raszki. Lider po 7 minutach gry był na kolanach. I co? Gracze MRKS pozwolili Unii z tychże kolan wstać, a gospodarze jak już się podnieśli, to doprowadzili do remisu, zaś w 90 minucie Suchiński skierował piłkę do siatki na wagę trzech punktów.

Drzewiarz Jasienica gościł wicelidera z Wodzisławia Śląskiego. Stworzył sporo sytuacji, ale trzy punkty zgarnęła Odra za zwycięstwo 2-0. W meczu rezerw Podbeskidzie II uległo GKS Tychy, zaś Rozwój Katowice pokazał, że jest wybitnie ekipą własnego boiska. Z beniaminków tym razem lepsza Iskra Pszczyna, któa wygrała z GKS Radziechowy Wieprz, zaś Orzeł Łękawica z dalekiej podróży na mecz z Odrą Centrum wrócił z niczym.

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.