Przegrały z ligowym gigantem

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 09.02.2020 10:59, PAN
Siatkarki BKS Stali Bielsko-Biała przegrały wyjazdowy mecz z Developresem Rzeszów 1-3.
Siatkarki BKS Stali Bielsko-Biała przegrały wyjazdowy mecz z Developresem Rzeszów 1-3.Czy mogło być inaczej? Raczej nie, bowiem Stal buduje nowy
zespół, który o sukcesy ma powalczyć w przyszłości, natomiast Developres zbudował drużynę, która ma odnieść sukces już za kilka tygodni. Od pierwszych minut meczu widać było ogromne determinację zespołu z Podkarpacia, by wygrać za trzy punkty. Dodajmy do tego dobrą grę Stali i wyjdzie nam z tego znakomite sportowe widowisko.

To nic, że Developres zrealizował swój cel, bo dla Stali najważniejsze jest to, że momentami nawiązywał równorzędną walkę, wygrał seta, a sportowa lekcja na pewno nie pójdzie na marne. Dla zespołu ze stolicy Podbeskidzia głównym celem jest awans do play-off, czyli spokojne utrzymanie w elicie. W środę Stal będzie miała okazję do rewanżu z zespołem z Rzeszowa, z którym zagra w meczu Pucharu Polski (ćwierćfinał).

Developres SkyRes Rzeszów – BKS Stal Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:18, 19:25, 25:22)

Developres: Valentin-Anderson, Zaroślińska-Król, Frantti, Witkowska, Efimienko-Młotkowska, Blagojević, Krzos (libero) oraz Mlejnkova, Kaczmar, Polańska, Gałucha, Przybyła (libero).
BKS Stal: Różański, Krajewska, DeHoog, Kossanyiova, Moskwa, Świrad, Drabek (libero) oraz Kowalczyk, Edelman, Wellna, Dąbrowska.