Przyjdź i zobacz nowego pierwszoligowca

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 25.06.2020 07:48, PAN
W sobotę o godzinie 13 na stadionie przy ul. Startowej w Bielsku-Białej odbędzie się barażowy mecz o awans do I ligi kobiet
Przyjdź i zobacz nowego pierwszoligowca
Zagra w nim najlepsza drużyna z grupy małopolsko-lubelsko-podkarpacko-świętokrzyskiej a więc Staszkówka Jelna oraz Bielawianka Bielawa z grupy I.
Odbędzie się tylko jedno spotkanie, a więc szukano neutralnego terenu.

Takowy odnalazł się w stolicy Podbeskidzia. Faworytem wydaje się być Bielawianka, niemniej Staszkówki nie wolno lekceważyć. To zespół, który oparty jest na wychowankach, ma w składzie kilka reprezentantek Polski i gwiazdę w osobie Pauliny Tomasiak.

Ciekawostką jest też fakt, że zespół z Małopolski ma finansowe wsparcie w osobie Jarosława Królewskiego, tego samego, który w największym stopniu pomaga krakowskiej Wiśle. Zwycięzca barażowego meczu zagra w I lidze i będzie rywalem bielskiego Rekordu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›