Przyjdźmy świętować awans!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 20.07.2020 14:25, PAN
Rozpoczęła się sprzedaż biletów na ostatni mecz Podbeskidzia w sezonie 2019/2020 w najbliższą sobotę 25 lipca o godzinie 17.40. Górale zagrają z Chrobrym Głogów, a po meczu rozpocznie się świętowanie awansu do Ekstraklasy!
Przyjdźmy świętować awans!
Wstęp na mecze piłkarskie możliwy jest dla ograniczonej liczby widzów. Dystrybucja biletów odbywa się wyłącznie przez internet dla osób, które posiadają założony profil kibica w systemie sprzedaży. Klub TS Podbeskidzie nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej - kasy zlokalizowane na stadionie, Sklep Klubowy w Gemini Park będą nieczynne. Niemożliwe będzie też nabycie biletów przez punkty zewnętrzne.

Dzieci do 6 lat mogą wejść na stadion bezpłatnie, osoby powyżej tego wieku, ale które nie mają ukończonych 16 lat mogą zakupić bilet w cenie 10 złotych, pozostali za 20 złotych.

Więcej informacji dla chętnych pod numerami telefonów 33-498-39-87 i 604-279-779.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›