Puchar Polski dla bielskiej drużyny

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.12.2019 22:23, PAN
Siatkarze BBTS Bielsko-Biała wywalczyli Puchar Polski Krispol I ligi pokonując dwukrotnie Lechię Tomaszów Mazowiecki Po sukcesie w Bielsku 3-1, tym razem wygrali 3-2.

Wydawało się, że rewanżowy mecz jest tylko formalnością, a potwierdzeniem tego były dwa wygrane przez BBTS sety rewanżowego starcia.

Tymczasem ekipa gospodarzy, niesiona dopingiem swoich kibiców, doprowadziła do wyrównania i gdyby wygrała także w tie-breaku, to o losach pucharu decydowałby tzw. złoty set. Na szczęście dla BBTS nie doszło do tego i w tie breaku BBTS znów był górą zapewniając sobie pierwsze trofeum w tym sezonie.

Lechia Tomaszów Mazowiecki - BBTS Bielsko-Biała 2:3 (18:25, 21:25, 25:22, 25:15, 11:15)