Regaty na Jeziorze Międzybrodzkim [FOTO]

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 24.08.2020 08:58,
Zmagania odbyły się na Jeziorze Międzybrodzkim. Pogoda sprzyjała żeglarzom, dlatego chętnych do wzięcia udziału w sportowej imprezie nie brakowało.
Regaty na Jeziorze Międzybrodzkim [FOTO]
W sobotę na Jeziorze Międzybrodzkim, można było zaobserwować wzmożony ruch jachtów żaglowych. Odbywały się tam regaty, które rozegrane zostały o Puchar Tawerny pod Żaglem.

Pogoda sprzyjała żeglarzom. W zawodach wystartowało 10 załóg. Ścigano się w klasach otwartej i łodzi kabinowych. Nad bezpieczeństwem i prawidłowym przebiegiem imprezy czuwali policyjni motorowodniacy z Ogniwa Wodnego Komisariatu Policji w Gilowicach, ratownicy z Beskidzkiego WOPR-u oraz strażacy ochotnicy z OSP w Międzybrodziu Bialskim. Dzięki ich zaangażowaniu zmagania przebiegły bezpiecznie.


źródło: KPP Żywiec

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›