Rekord ma nowego trenera

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 16.12.2019 14:57, PAN
Dariusz Mrózek został nowym szkoleniowcem trzecioligowego Rekordu Bielsko-Biała.
Rekord ma nowego trenera

Dariusz Mrózek został nowym szkoleniowcem trzecioligowego Rekordu Bielsko-Biała. To dobrze znana posta na Podbeskidziu, bo grał w bielskiej Stali i Włókniarzu. Największe triumfy jako piłkarz święcił w Ceramice Opoczno, a jako trener szkolił m.in. Górnika Łęczna w I lidze. Ma za sobą pracę z młodzieżą w Cracovii i BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała, zasłynął w minionym sezonie, gdy z półamatorską ekipą Podhala Nowy Targ był o krok od awansu do II ligi. O tym, że klub z Nowego Targu nie awansuje zadecydowała dopiero ostatnia kolejka spotkań, po której w III lidze, grupie IV triumfowała rzeszowska Stal.


Angaż Mrózka jest rozsądnym posunięciem, bo zna się on na futbolu młodzieżowym, dobrze zna realia III ligi, sam jako piłkarz wykorzystał szansę na sportowy rozwój, więc nie powinien mieć kłopotów w przesyconej młodzieżą ekipie Rekordu. Przykład Podhala pokazuje także, że Mrózek daje sobie świetnie rade w klubie, gdzie się nie przelewa, a wypromowani gracze Podhala trafili przed obecnym sezonem do zamożniejszych i grających w wyższych ligach klubów. Rekord wznawia zajęcia 9 stycznia.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›