Rekord mistrzem Polski!

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 20.12.2020 16:51, PAN
Kto został pierwszym w historii mistrzem Polski w futsalu w kategorii U-13? Oczywiście Rekord Bielsko-Biała.
Rekord mistrzem Polski!
"Rekordziści" zaczęli turniej przeciętnie, od 3-2 z Polonią Leszno, potem przegrali z AZS Lublin 1-2 i tylko zwycięstwo w ostatnim meczu dawało im nadzieje na dalszy udział w mistrzostwach, które odbyły się w Ustce. Podopieczni Marcina Kasperka dali radę i pokonali Beniaminka Starogard Gdański 5-2. Potem poszło już łatwiej, w ćwierćfinale Rekord wygrał z Junior Hurtap Łęczyca, 6-2, w półfinale z Borem Regut 3-2, a w finale z Piastem Gliwice 4-0.

Niewiele brakowało, by w finale zagrały dwie ekipy z naszego regionu. Znakomicie w finałach spisywał się GLKS Wilkowice, który na "dzień dobry" pokonał gospodarzy Jantar Ustka 3-2, a następnie: TAF Toruń 3-2, AP Brzesko 6-0, Gwiazdę Ruda Śląska 6-1 i dopiero w półfinale uległ Piastowi Gliwice w rzutach karnych 3-3 (w meczu było 2-2). W starciu o brąz zespół z Wilkowic wygrał z Borem Regut 6-2. Królem strzelców został Patryk Wrona z Wilkowic, który zdobył 11 goli!.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›