Rekord pokonał Rekord

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 20.06.2020 13:13, PAN
Wirus nie wirus, pewne rzeczy są święte! Jak to, że po każdym sezonie, nawet skróconym, piłkarski Rekord Bielsko-Biała spotyka się z futsalowym Rekordem.
Rekord pokonał Rekord
Nieśmiertelne pytanie, kto jest lepszy wyjaśniło się na korzyść mistrzów Polski w futsalu. Trzeba było widzieć ten żal w oku trenera Dariusz Mrózka, gdy patrzył, co
z piłką wyprawia Alex Viana. Brazylijczykowi w zasadzie wszystko jedno, czy gra dużą piłką, czy futsalową i czy toczy się ona po parkiecie czy zielonej trawie. Jego dwa gole "pozamiatały" mecz na korzyść halowców.


Rekord Biielsko-Biała - Rekord (FE) 1-3 (1-0)
Bramki: Guzdek - Viana 2, Twarkowski.
Rekord: Kucharski – Gaudyn, Rucki, Kareta, Żołna, D. Iwanek, Wyroba, Szymański, Sobik, Czaicki, Guzdek oraz Szumera – Groń, Jampich, Maciej Marek, Caputa, Wróblewski, Madzia, Tomko, Gleń, Mucha, Ciućka.
Rekord FE: Burzej (K. Iwanek) – Gąsior, Janovsky, Biel, Dudek, Popławski, Surmiak, Michał Marek, Kubik, Budniak, Alex Viana, Nawrat, Twarkowski, Hutyra, Krzempek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›