Rosną następcy mistrzów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 26.03.2020 20:27, PAN
Tak, tak proszę Państwa, choć sportowe życie zamarło mamy dla Czytelników świeżutkie wyniki sportowe! Polski Związek Narciarski podsumował XVI edycję Lotos Cup.
Rosną następcy mistrzów
Na pewno pamiętacie Państwo pierwsze sukcesy Adama Małysza. Wówczas krajowy potentat paliwowy wsparł program "Szukamy Następców Mistrza Lotos Cup".
Nie każdy jednak pamięta, że pierwsze kroki stawiali w nim Kamil Stoch czy niespełniona, póki co, nadzieja polskich skoków Klemens Murańka. Ten ostatni oddając kapitalny skok na Wielkiej Krokwi na 130 metrów w tych zawodach zwrócił na siebie uwagę trenerów.

Od dekady w Lotos Cup startują także kombinatorzy norwescy. W związku z tym, że zawody w obu konkurencjach odbywały się na przełomie listopada i lutego udało się rozegrać wystarczająca liczbę zawodów, by podsumować je i ogłosić wyniki. A więc najlepszym klubem zostało Wiślańskie Stowarzyszenie Sportowe przed AZS Zakopane i klubem firmowanym przez Kamila Stocha i jego żonę Ewę Evenement Zakopane. Piąty w klasyfikacji klubowej był LKS Klimczok Bystra, szósty Sokół Szczyrk, a dziesiąty Olimpijczyk Gilowice.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›