Rosną następcy mistrzów

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 20.12.2020 11:34, PAN

Na Kompleksie Skalite im. Beskidzkich Olimpijczyków w Szczyrku rozegrane zostały drugie tej zimy zawody Narodowego Programu Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej - "LOTOS Szukamy Następców Mistrza".


Rosną następcy mistrzów

W trudnych warunkach, w gęstej mgle, najlepiej poradzili sobie gospodarze. Podwójnym triumfem zakończyła zawody Wiktoria Przybyła z klubu SSR LZS Sokół Szczyrk, podobnie jak Jarosław Krzak z Olimpijczyka Gilowice. Po świętach w Wiśle odbędą się mistrzostwa Polski, w których wystartują także, po raz pierwszy kobiety. Wśród chłopców starszych triumfował Kacper Tomasiak z LKS Klimczok Bystra, zaś jego klubowy kolega Jan Habdas był drugi w kategorii juniorów młodszych, natomiast Wiktor Pękala z Sokoła Szczyrk zajął trzecią lokatę w gronie seniorów.


Fot Anna Karczewska/PZN

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›