Rozmiary bramki nie są ważne

Region, Bielsko-Biała, Żywiec, Sport, Wiadomości, 19.01.2020 13:00, PAN
Bartłomiej Nawrat został nowym trenerem bramkarzy trzecioligowego Rekordu Bielsko-Biała.
Rozmiary bramki nie są ważne
Bartłomiej Nawrat łączyć będzie w nowej rundzie dwie prace w Rekordzie, tę najważniejszą, czyli bramkarza numer 1 futsalowej drużyny i drugą - trenera brakarzy w trzecioligowej ekipie piłkarskiej. Jst ostatnim członkiem sztabu, który skompletował nowy trener bielskiego teamu Dariusz Mrózek. Na stanowisku zastąpił Mateusza Potocznego.

Dla Nawrata oznacza to na pewno więcej obowiązków z jednej strony, z drugiej jest to sygnał, że jest ważną postacią w klubie, po trzecie zaś, że wprawdzie jeszcze nie teraz, ale jednak w futsalowej drużynie 35-letni bramkarz (mistrz Polski z Wisłą Kraków i Rekordem) będzie odgrywał coraz mniejszą rolę.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
pełne wyniki i terminarz ›