Rozpoczęli sezon od zwycięstwa

Region, Bielsko-Biała, Sport, Wiadomości, 15.09.2019 12:40, PAN
Rozpoczął się nowy sezon w pierwszej lidze siatkarzy. Jednym z faworytów rozgrywek jest BBTS Bielsko-Biała, który zaczął zmagania od zwycięstwa w Kluczborku. MVP meczu wybrano Jarosława Macionczyka z bielskiego teamu.

Inauguracja nie była dla BBTS spacerkiem. No, może poza pierwszym setem, który zakończył się pewnym sukcesem przyjezdnych. Potem Mickiewicz zaczął dyktować trudne warunki, doprowadził do remisu w meczu, w trzecim secie doprowadził o tanu 14-12 i nerwowej końcówki, w której bielszczanie mieli więcej szczęścia. W secie czwartym gospodarze wygrywali 5-0, ale końcówka należała już do BBTS.

UKS Mickiewicz Kluczbork – BBTS Bielsko-Biała 1:3 (19:25, 25:17, 24:26, 20:25).

BBTS: Macionczyk (3), Żuk (4), Hunek (15), Krikun (22), Kapelus (7), Cedzyński (8) oraz Marek (libero) Popik, Frąc (4), Piotrowski, Makowski (2), Dorosz.